Zaproszenie na „Spotkanie z przemysłem: Podkręcamy bezpieczeństwo – budowy XXI wieku (Eurovia Polska S.A.)” – 6.12.2017 r.

W Mikołajki na Wydziale Budownictwa gościć będziemy prelegentów z firmy Eurovia Polska S.A. – panów Tomasza Chmurę i Michała Żaka, którzy poprowadzą wykład techniczny z cyklu „Spotkania z przemysłem” pt. „Podkręcamy bezpieczeństwo – budowy XXI wieku”. Start spotkania z przedstawicielami jednego z liderów branży infrastrukturalnej w Polsce przewidziany jest na godzinę 10:15 w auli 317.

Eurovia

Dziś nowoczesne narzędzia komunikacji i prezentacji oraz budowania relacji pomiędzy uczestnikami procesu budowlanego warunkują osiągnięcie zerowej wypadkowości. Nowoczesne organizacje wiedzą jak zapobiegać wypadkom, zagrożeniom i okolicznościom, które są składowymi wypadku. Od kilkudziesięciu lat Grupa Eurovia zbiera doświadczenia i dobre praktyki ze swoich filii na całym świecie. Zapraszamy na spotkanie, na którym uczestnicy zapoznają się z metodami organizacji bezpieczeństwa w procesie budowlanym i budowania kultury pracy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s